niedziela, 19 lutego 2017

Miejsca, które chcę odwiedzić

Myślę, że każdy ma taką małą listę miejsc, które chciałby w życiu odwiedzić. Moja jest ogromna, ponieważ kocham podróżować. Kiedyś napisałam posta o 3 głównych miejscach (KLIK), które odwiedziłam. Dla równowagi, po roku postanowiłam wymienić wam kilka szczególnych miejsc, do których bardzo chciałabym pojechać.

1. WYSPY KANARYJSKIE
Jak wiecie, lub też nie, swego czasu planowałam wyjazd w to miejsce. Dokładnie to miałam jechać z okazji 18-tych urodzin razem z chłopakiem i przyjaciółką. Dużo zdążyliśmy zaplanować i już byłam pewna, że polecimy. Czekałam na to 4 lata, ponieważ w dość młodym wieku wymyśliłam sobie taki prezent na urodziny. Niestety moje marzenie troszeczkę legło w gruzach. Ale obiecałam sobie, że może nie w tym roku, ale kiedyś na pewno tam polecę!

2. AMSTERDAM
To miasto, nie wiem dlaczego, ale mnie użekło. Jest to stolica pięknej, zielonej Holandii. Wiele razy z tatą przejeżdżałam przez Holandię i pamiętam jak mówił mi, że chciałby się tam przeprowadzić. Niestety nie udało mi się być w Amsterdamie, ale ten kraj sam w sobie jest według mnie "pozytywny". 
3. STANY ZJEDNOCZONE
Kto by nie chciał odwiedzić Stanów Zjednoczonych? Tak się składa, że miałam możliwość przeprowadzenia się tam, ale moja mama się nie zgodziła. Mój wujek natomiast, razem z bratem ciotecznym, wyjechali i chciałabym kiedyś ich odwiedzić i zobaczyć te wszystkie słynne miejsca. 

__________________________________

INSTAGRAM : KLIK


9 komentarzy:

 1. Też bym chętnie zwiedziła te kraje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałe miejsca, chciałabym jak ty wszystkie odwiedzić.
  http://mylifeiswonderful9.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Stany Zjednoczone to moje marzenie. Nie wiem czy kiedykolwiek będzie mnie na to stać :) ale i Wyspy Kanaryjskie kuszą błękitem!

  OdpowiedzUsuń
 4. Byłam w Amsterdamie i jest tam cudownie!<3 a o USA to też marzę *.*
  aaabydidi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja sie boje latac samolotem :D

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2017/02/white-lance-dress.html

  OdpowiedzUsuń
 6. z całego serca polecam Amsterdam. To miasto nigdy nie śpi i o każdej porze jest tak samo piękne ;) zresztą, w pełni się zgodzę- Holandia to bardzo pozytywny kraj! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Również bardzo chciałabym znaleźć się kiedyś na Wyspach Kanaryjskich oraz Francji i Anglii ^^

  neversaynever171.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Oj chciałabym zobaczyć wyspy kanaryjskie :) A tak to marzy mi się Anglia (po raz drugi), Turcja, Hiszpania :)
  Mój blog - Klik

  OdpowiedzUsuń
 9. Awesome places *-*
  Great blog! I'm following you, follow back?
  http://omundodajesse.blogspot.pt/

  OdpowiedzUsuń