niedziela, 12 marca 2017

Pozostań zmotywowana!

Czy wy też tak czasem macie, że zupełnie straciliście wiarę w to co robicie? Czujecie, że nic wam się nie chce, że jednak sobie odpuścicie? Ja mam tak bardzo często, dlatego dziś postanowiłam nasycić was motywacją! Dawka pozytywizmu dobrze wam zrobi. Mi również.
Chcesz mieć piękne ciało, mówisz sobie, że od jutra zaczynasz ćwiczyć. Ale zawsze jakoś znajdują się ważniejsze rzeczy. Od dziś koniec z wymówkami!JESTEM ZMĘCZONA
JEST ZA ZIMNO
JEST ZA GORĄCO
PADA DESZCZ
JEST JUŻ PÓŹNO
CZAS ĆWICZYĆ!

Nie wiesz jakie ćwiczenia? To nie problem. Jest mnóstwo aplikacji na telefon z ułożonym planem ćwiczeń. Albo wybierz sobie z kim chciałabyś ćwiczyć. Mel B? Ewa Chodakowska? Anna Lewandowska? Wystarczy, że wpiszesz to w Youtube i już zabierasz się do roboty. Powiedz sobie:

"Będę walczyła tak długo, aż pewnego dnia powiem sobie skromnie - wszystko czego chciałam, dzisiaj należy już do mnie"

To się tyczy nie tylko ćwiczeń, ale każdego aspektu życia. Dążmy do celu, żeby kiedyś powiedzieć te słowa. Tym celem może być dobra praca, dobra szkoła, rodzina, dom. Każdy podąża swoją drogą. I nawet jeśli wszyscy będą ci mówić, że ci się nie uda, to pamiętaj że potem będą się ciebie pytać jak tego dokonałaś. Warto tutaj przytoczyć słowa Marylin Monroe, czyli najpiękniejszej kobiety: 
"Zawsze, zawsze, zawsze wierz w samą siebie. Bo jeśli ty nie uwierzysz, to kto?"

Pamiętaj, że twój stosunek do samej siebie decyduje o tym jak widzą cię inni. Musicie pokochać same siebie, wtedy pokochają was inni. Walczcie o siebie, o wasze szczęście. Wtedy wszystko będzie łatwiejsze, a dni przepełnione pozytywnym humorem.Na koniec mam dla was 6 zasad, których się trzymajcie, aby żyć pozytywnie:
1. Pogódź się z przeszłością
2. To co myślą o Tobie inni to nie Twoje zmartwienie
3. Czas goi rany
4. Nie porównuj swojego życia do życia innych
5. Nie rozmyślaj zbyt długo, odpowiedzi same się pojawią
6. Uśmiechaj się. Nie jesteś w stanie naprawić wszystkich problemów

___________________________

INSTAGRAM: KLIK


14 komentarzy:

 1. Motywacja motywacją, ale czasem naprawdę ciężko jest się za coś zabrać. Mimo tego bardzo motywujący wpis! Zazwyczaj tego typu wpisy omijam, bo nie wnoszą nic nowego, ale ten bardzo przyjemnie się czytało.
  MÓJ KANAŁ NA YT
  MÓJ BLOG

  OdpowiedzUsuń
 2. u mnie różnie z motywacją bywa :D obserwuje i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny post. Od dawna marze o tym, żeby wreszcie coś ze sobą zrobić i narzekam, że mi się nie udaje. Cytat bardzo mi pomógł, aby działać, więc fajnie, że go dodałaś. Ogólnie świetny post.
  szymanska88.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Pozytywny post a ostatnie "Zasady" nawet mnie wzruszyły :) nie ze wszystkim jest tak łatwo jak piszesz i jest to zależne od charakteru, ale trzeba wziąć się w garść! Mam nadzieję, że jak u mnie wszystko się uspokoi to i znajdzie się czas na rower i basen :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne zasady. Post jest bardzo miły i motywacyjny. Ja od dawna chcę ćwiczyć, ale jak na razie nie mam motywacji. Zasada 6 najbardziej przypadła mi do serca.
  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny post :) Idealny na moje jutrzejsze bieganie.
  Mój blog ♥ Serdecznie zapraszam !

  OdpowiedzUsuń
 7. u mnie z motywacją nie ma kłopotu :) ale niekiedy brakuje mi czasu. Staram się tak planować dzień, aby w jego trakcie wszystko znalazło swoje miejsce. Ale czasem wydarzy się coś nieoczekiwanego i później trudno ogarnąć plan od nowa :P

  OdpowiedzUsuń
 8. U mnie z motywacją bywa różnie :) Ale jak na razie jest dobrze a Twój post jeszcze dodatkowo mi pomógł! Jutro czeka mnie Skalpel Chodakowskiej po trzy dniowej przerwie, bo cały weekend i dziś długo pracowałam i padam ze zmęczenia. Bardzo podobają mi się punkty na koniec posta,szczera prawda.
  Pozdrawiam,kikawww.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja Cwicze juz od 2 lat i cały czas z ta sama zajawką :D

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2017/03/etui-na-telefon-jakie-wybrac.html

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam wrażenie, że czasami sama motywacja nie wystarczy. Muszę wziąć się za siebie ale to już tak długo trwa..
  Mój blog - Klik

  OdpowiedzUsuń
 11. Co prawda do ćwiczeń mnie nie ciągnie i nie czuję takiej potrzeby, ale z motywacją w innych sprawach czasami u mnie ciężko.
  neversaynever171.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Super wpis! Zapraszam na mój blog - jeszcze tylko kilka dni trwa urodzinowe rozdanie, w którym aż 5 osób wygrywa zestawy kosmetyków! Szczegóły na końcu ostatniego wpisu :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Hi.. Your blog is so good i love your post and images please keep on to post anymore i still waiting for new posts


  spesifikasi kamera gopro

  OdpowiedzUsuń