niedziela, 6 sierpnia 2017

Pomysły na grill party

Wakacje, pogoda coraz lepsza... aż chce się rozpalić grilla. Mam dla was kilka pomysłów, aby zaprosić znajomych i zrobić małą imprezkę z grillem w roli głównej. Ja ostatnio właśnie takie spotkanie z przyjaciółmi zorganizowałam.

1. Może pogoda coraz lepsza, ale i tak lubi nas zaskakiwać mroźnymi wieczorami lub deszczem. Dlatego bezpieczniej jest wyposażyć się w namiot. Taki duży, podwórkowy. Ja swój zamówiłam na allegro i był naprawdę bardzo pomocny, bo gdy w nocy się go całkowicie zamknęło, to w środku było o wiele cieplej niż na zewnątrz. Jest to też pewne urozmaicenie, które na pewno wszystkim gościom się spodoba. Można też, z jego pomocą, stworzyć wspaniały nastrój. Zdjęcia nie moje, bo oczywiście ja jak zwykle zapomniałam. Mój namiot nie był jakoś specjalnie duży. Ale należy też pamiętać o jego wnętrzu, czyli ławki i stoły. Należy zadbać, żeby dla każdego starczyło miejsca.2. Kolejną ważną rzeczą jest zastawa stołu. Mam tu na myśli talerzyki, sztućce, kubeczki. Jeśli chcecie stworzyć fajny klimat, polecam kupić czerwone kubeczki, znane z amerykańskich imprez. Oglądając np "project x" nietrudno je zauważyć. Do tego można zaopatrzyć się np w czerwone serwetki, aby utrzymać kolorystykę i słomki. Oprócz tego nie można zapomnieć o ręczniku papierowym w razie gdyby coś się rozlało, no i tacki na grilla. Dobrym pomysłem jest także papierowy obrus.

3. Teraz wystarczy wszystko ładnie poukładać i zająć się innymi atrakcjami. Jedną z nich jest muzyka. Zadbajcie, żeby gdzieś w tle grało coś fajnego, przy czym miło będzie posiedzieć, a może nawet potańczyć. Oprócz tego można zaopatrzyć się w jakąś piłę, może badmintona. Uwierzcie, że goście nie będą się nudzić. Każdy znajdzie sobie w takim wypadku zajęcie. Pamiętaj o dobrym humorze i oczywiście o jedzeniu :) Oprócz typowego grillowego jedzenia mogą być czpisy, owoce, ciastka itp. A najważniejsze jest dużo picia. Zauważyłam, że ludzie jakoś wyjątkowo dużo piją na grillach, a chyba nie chcecie, żeby w trakcie imprezy się skończyło picie.____________________________

INSTAGRAM : KLIK

10 komentarzy:

 1. Gdybym tylko miała ogród u siebie chętnie zrobiłabym taka imprezę :) na razie zostaje mi do dyspozycji balkon :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojej to ze światełkami wyglada cudownie <3

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2017/08/khaki-velvet-dress.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Taki grill to idealny sposób na spędzenie późnego popołudnia w gronie znajomych. Sama chętnie wybrałabym się na taki.

  Pozdrawiam kochana :*
  http://glamcia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. powiem Ci szczerze, że ja osobiście uwielbiam sezon grillowy :D wspaniały sposób na spędzenie czasu- wspólne przygotowanie, spędzanie czasu, a później rozmowy i masa pysznego jedzonka ;) cotygodniowy grill jest moją i rodziców małą tradycją :D zawsze, gdy przyjadę do nich w odwiedziny coś pichcimy w ten sposób ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. slicznie to wyglada ;)
  oberwujemy? pink--place.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajnie zrobione:)
  https://aamissa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. hi dear, i'm a new follower of your blog, can you follow me on my blog?
  https://amoriemeraviglie.blogspot.it/

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja na razie nie mam możliwości zrobić u siebie takiego grilla party, ponieważ wynajmuje mieszkanie....ale w domu rodzinnym na wsi to jak najbardziej ;)

  OdpowiedzUsuń