niedziela, 19 czerwca 2016

Wakacyjne plany i zmiany na blogu

Ostatnio dosyć zaniedbałam bloga. Było to spowodowane masą nauki na ostatnie sprawdziany i poprawy. Na szczęście ten koszmar się już skończył i dziś zrobiłam sobie wolne, jutro tak samo. Udało mi się zdobyć średnią 4,56 z czego jestem zadowolona. To co chciałam poprawić poprawiłam i mogę się już cieszyć wyczekiwanymi długo wakacjami.

Dzisiejszy post bardziej organizacyjny, ponieważ mimo tego że zaniedbałam pisanie postów, myślałam nad zmianami jakie wprowadzę na czas wakacji. Ze względu na to, że będę miała więcej czasu, będę mogła go przeznaczać właśnie na rozwijanie mojego bloga

NO WIĘC
Zostanie rozpoczęta wakacyjna seria postów. Będą się one pojawiać w każdą niedzielę wakacji, rozpoczynając od dnia 3 lipca. Będzie to takie małe podsumowanie tygodnia, w którym będę pisała wszystko co mi przyjdzie do głowy. Piosenka tygodnia, cytat tygodnia, jakiś produkt, który odkryłam tego dnia, pomysły na filmy itp.

Oprócz tego czasem będą pojawiały się posty w środku tygodnia, jednak te będą już takie normalne, jak do tej pory. I uwaga uwaga. Organizowane będzie rozdanie niespodzianka. Jeszcze nie wiem kiedy dokładnie ono się pojawi i ile będzie trwało, ale już mogę powiedzieć, że będzie coś takiego.

Postaram się także częściej wstawiać zdjęcia na instagrama i również o niego zadbać, dlatego będzie mi miło jeśli zaobserwujecie i będziecie mnie wspierać (KLIK) Nie jest on może najlepszy, ale na pewno coś z nim zrobię.


10 komentarzy:

 1. Czekam na te posty pojawiające się co tydzień w niedziele :)
  Miłych wakacji!
  Anonimoowax - Klik

  OdpowiedzUsuń
 2. Każdemu może się zdarzyć..Wiadomo trzeba czasem poświęcić czas na coś innego u Ciebie to była nauka (Gratuluje średniej). Bardzo fajnie, że wróciłaś z nowymi pomysłami, to się liczy! Czekam już na kolejne posty :) pozdrawiam serdecznie :*Zapraszam-Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 3. ładna średnia! <3
  no to powodzenia w pisaniu niedzielnych postów! :)
  http://kreconowlosaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładna średnia! Fany pomysł na różne konkursy (juestem tu nowa) myślę, że wakacje to również idealny czas na systematyczne posty. ☺
  Zapraszam na mojego nowego bloga--> http://1kusiek1.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Wakacje się zbliżają, i to jest takie emocjonujące! Wakacje kończące moją edukację w gimnazjum (i to jest przerażające).
  Wakacyjne posty są super i mam nadzieję, ze twoje takie bedą :D

  Susette
  CHOCOLADZIX - KLIK
  WYLEWNIA WYOBRAŹNI - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 6. OOO to z chęcia czekam na nowe ulepszone posty :*

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com Odpowiadam na każdą obserwacje i propozycje wejść w linki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny pomysł na nową serię! Czekam do 3 lipca! Ja w tym roku mam średnią 5.10
  Zuzia For Style - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawe pomysły! Powodzenia :)

  neversaynever171.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. super pomysł ! :)
  Zapraszam Cię na konkurs :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Hej,
  Super post i pomysł na dalsze rozwijanie bloga :)
  Podziwiam cie :D
  ________________________________
  http://libena-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń